background

Hakkımızda

Merhaba, sizlere kendimizi ve kliniğimizi tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz.

Diş hekimliği diplomalarımızı İstanbul, Gazi ve Atatürk Üniversitelerinden aldık ve uzun yıllardır diş hekimliği yapıyoruz. Kendimizi hastalarımıza en yüksek kalitede diş tedavisi sağlamaya adadık ve bu alandaki en son teknikler ve teknolojiler hakkında her zaman güncelliyoruz.

Luna Dental’de genel diş hekimliği, estetik diş hekimliği, Endodonti, çocuk diş hekimliği ve ortodonti dahil olmak üzere çok çeşitli hizmetler sunuyoruz. Deneyimli ve ilgili profesyonellerden oluşan ekibimiz, hastalarımızın her birine kişiselleştirilmiş tedavi sağlamaya kendini adamıştır.

Neden kliniğimizi seçmelisiniz?

Hasta konforuna ve memnuniyetine öncelik veriyoruz ve tüm hastalarımız için sıcak ve rahat bir ortam yaratmaya çalışıyoruz. Ayrıca her bir bireysel talebe uygun şekilde tedavi planları sunuyoruz.

Diş tedavisine ihtiyacınız varsa veya yeni bir diş kliniği arıyorsanız, Luna Dentalde bizi ziyaret etmenizi bekliyoruz. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve web sitemizden veya bizi +905462871087 numaralı telefondan arayarak randevu alabilirsiniz. Sizinle tanışmak ve en iyi gülümsemenizi elde etmenize yardımcı olmak için sizi bekliyoruz.

Call Now Button0 312 287 10 87