background

Yüzüncü Yıl Diş Kliniği

Bugünlerde hemen hemen her yerde diş kliniklerine rastlamak mümkündür. Diş klinikleri çok fazla olmasına rağmen sadece içlerinden birkaçı işini layığıyla yerine getiriyor. Kaliteli bir diş kliniği seçmek oldukça önemlidir.

Diş Kliniği Seçilirken Nelere Dikkat Edilmeli?

İlk önce, iyi bir diş kliniği işinde deneyimli ve uzman diş hekimlerine sahip olması gerekir.  Eğer diş hekimlerinin pek tecrübesi yoksa bir de işlerinde yetenekli değilseler, hem hasta oraya verdiği ücreti boşa vermiş olacak hem de umduğu tedaviyi alamayacaktır.

Hekimlerin kullandığı tıbbi teknolojilerin günümüz standartına uyması gerekiyordur çünkü biliyorsunuz çoğu hastada dişçi fobisi vardır ve hepsi de diş tedavisinin acılı geçeceğini falan düşünür ancak eskiden böyleydi. Artık gelişen teknolojiyle birlikte neredeyse çoğu diş vakaları acısız ve hızlı tedavi edilebilmektedir. Tıbbı teknolojilerin günümüz standartında olması da diş kliniğini iyi bir klinik yapan bir diğer etkendir. Gelelim bir başka etkene. Bir hastanın diş kliniği seçerken  merkezi lokasyona dikkat etmesi gerekiyordur. Eğer bir hasta günler öncesinden randevu almışsa bu randevuyu dakika farkıyla kaçırabilir veya en kötüsü çok sancılı bir vaka durumunda hasta, çok uzun yolları kat etmek zorunda kalabilir.

Diş kliniğini çok iyi yapan son etken ise etkili ve hızlı tedavi yöntemleridir. Eğer bir diş hekimliği çok eski yöntemlerle tedavi uyguluyorsa, bir vakaya yüzeysel olarak bakıp geçiyorsa o diş kliniğinin hastanın sorununa ne yazık ki pek katkısı olmayacaktır. Kaliteli bir diş kliniği, hastaların sorununa erken tanı ve tedavi yöntemleriyle kalıcı çözümler sunar.

Hastalarımız Tarafından Tercih Edilme Sebebimiz

Bir diş kliniğinde olması gereken bu etkenlere Yüzüncü Yıl diş kliniği merkezimiz sahiptir. Merkezi lokasyon olarak Ankara’nın ortasındayız, tecrübeli ve yetenekli diş hekimlerine sahibiz ve günümüzde geçerli olan teknolojileri kullanıyoruz. Yıllarca biriktirdiğimiz tecrübeyle hastalarımıza olabildiğince önem gösteriyor, onların sorunlarını titizlikle tedavi etmeye çalışıyoruz. Yüksek hijyen ve konfor alanlarının yanı sıra günümüz şartlarında teknolijiyle hastalarımıza olabildiğince ayrıcalıklı bir deneyim sunmaktayız. Hastalarımıza sunduğumuz özel tedavi yöntemleriyle onların sorunlarının üzerinde titizlikle durup vakaları hakkında güçlü çözümler sunabiliyoruz.

Ankara Çankaya’da yer alan Yüzüncü Yıl diş kliniği merkezimizde rahatlıkla tedavinizi yaptırabilirsiniz. Ayrıca diş hekimlerimizden randevu almak için sitemizi de ziyaret edebilirsiniz.

 

Call Now Button0 312 287 10 87