background

Düşmeyen Dolgu Luna Dental Klinik ile Tanışın

Düşmeyen Dolgu Luna Dental Klinik ile Tanışın

Diş dolgularınızın ömrü çok uzun olsun. Yıllarca düşmesin.

Diş dolgusu işleminde “doğru”lar bir araya gelince dolgunuz yıllarca düşmeden kalır. Doğru planlama, doğru malzeme seçimi, diş dokusu bağlantıların doğru yapılması ve elbette işlemin tüm aşamalarının deneyimli ve özenli diş hekimlerinin elinden çıkmasıyla yapılan dolgularınız yıllarca düşmeden kalır.

Biliyoruz; diş dolgusu yaptırmanız gerektiğinde endişeleniyorsunuz. Acaba uzun ömürlü olacak mı? Sararma olacak mı? Diş dolgusu, basit bir işlem gibi görülürse ve özensiz yapılırsa diş dolguları kısa sürede kaybedilir. Planlama hataları nedeniyle bazıları kırılır. Malzemesi hatalı seçilirse kısa sürede renklenebilir. Diş dokularına dolgular yetersiz bağlanırsa dişte yeniden çürük gelişir. İşlemde diş anatomisi dikkate alınmadığında diş eti iltihabı oluşabilir. Kullanılan kalitesiz malzemeler ise dişin nekrozuna yani dişteki canlı dokunun kaybına neden olabilir. Sonuçta kanal tedavisi yapılması ya da dişin çekilmesi gerekir.

Bize göre diş dolgusu basit bir işlem değildir. Eksiksiz bir dolgu işlemi için kişiye özel planlama ve işlemin tüm basamaklarında “doğru”ları bir araya getirmek gerekir.

İçiniz rahat olsun. Luna Dental’de deneyimli ve özenli diş hekimlerimizin elinden çıkan dolgular yıllarca düşmeden kalır.

Düşmeyen diş dolgusuyla tanışmak üzere Luna Dental’e bekleriz.

Luna Dental, iyilik, sağlık ve güzellikler diler.

Dr.Dt Meryem Erdoğan
Uzman Diş Hekimi

Dr. Dt. Gülsüm Köşten
Uzman Diş Hekimi

Telefon: 03122871087
Whatsapp: 05462871087

Call Now Button0 312 287 10 87